• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Nominacja do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym ” Głosu Wielkopolskiego”

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

przekazujemy informację, którą otrzymaliśmy od Redakcji ” Głosu Wielkopolskiego”

Z przyjemnością informujemy, że Państwa przedszkole zostało zgłoszone przez uczniów i ich rodziców do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym. Ponadto nominacje do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała pani Paulina Kosnowicz. Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się we wtorek 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć  w serwisie internetowym pod adresem :www.głoswielkopolski.pl/nauczyciel     Jednocześnie informujemy, że głosowanie jest płatne.

 

Skip to content