• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Dyni

Gdy nadchodzi koniec jesiennych zbiorów czas ogłosić „Dzień Dyni” !!! Tygryski obchodziły to święto w piątek 28 października. Dzieci ubrały się tego dnia na pomarańczowo – można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Tego dnia odbyły się dyniowe zabawy: klasyfikowanie dyń wg wielkości, koloru i kształtu, szeregowanie od największej dyni do najmniejszej, przeliczanie dyń i wiele innych. Wśród zabaw ruchowych były dyniowe kręgle, skoki przez różnej wielkości dynie, slalom dyniowy oraz zabawy taneczne. Każde dziecko miał za zadanie pięknie ozdobić dynię. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy i powstały piękne dynie- SOWY. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, radości i zabawy.
 
Skip to content