• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek .W piątek 4 listopada radośnie obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W tym dzieci przyszły do przedszkola w przebraniu postaci ze swojej ulubionej bajki. Bajkowe spotkanie rozpoczęło się od prezentacji dziecięcych bajkowych przebrań. Następnie dzieci opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Podczas zajęć wykonywaliśmy zadania związane z bajkami, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, rozpoznawaliśmy postacie, rekwizyty i tytuły bajek z których pochodzą, kolorowaliśmy wybranych bohaterów znanych nam bajek. Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami.

Skip to content