• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Pasowanie na Przedszkolaka

 

Dzień 24 listopada pozostanie na długo w pamięci 3- letnich Tygrysków. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki z grupy zaprezentowały swoje umiejętności- czego nauczyły się w przedszkolu. Były to piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Natalia Jura z pomocą ,,zaczarowanego” ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i kubeczek z logo przedszkola. Ponadto dzieci z grupy Tygrysków złożyły uroczyste ślubowanie, że będą zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Skip to content