• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Magia andrzejkowych wróżb

 

Magia Andrzejkowych Wróżb We wtorek 29 listopada grupa Kłapouszków przeniosła się w magiczną krainę wróżb i czarów, aby zbliżyć się do tradycji i obrzędów ludowych. Atmosfera w tym dniu była magiczna i radosna, a przedszkolaki wykazały się ogromną chęcią posiadania wiedzy na temat zabaw andrzejkowych oraz szacunku do tradycji. W tych magicznych chwilach przyszłość przedszkolaków przepowiadana była na wiele sposobów : wędrówka butów, losowanie karteczek z zawodami, przepowiednie przedmiotów i kolorów. Dzięki temu wydarzeniu dzieci miały okazję pobudzić swoją kreatywność i wyobraźnię, ale przede wszystkim mogły przenieść się w cudowny świat marzeń i fantazji.

Skip to content