• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Zabawy i wróżby Andrzejkowe

Andrzejki to był dzień radosnych zabaw i wróżb w grupie Króliczków. Dzieci z uśmiechem na twarzy tańczyły w maskach andrzejkowych, odkrywały magiczne memory, wróżyły z bucików i lały wosk, tańczyły, układały puzzle andzrzejkowe.

W grupie V zapanowała magiczna atmosfera. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa się je za wesołą zabawę. Tak właśnie wyglądały Andrzejki w  przedszkolu. To była świetna zabawa i bardzo ciekawy dzień przepełniony radością i wróżbami, w których mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże! Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej zabawy, tańców i śpiewu.

 

 

Skip to content