• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Spotkanie z Panią Władysławą Głowacką

 

2 grudnia 2022 w grupie Pszczółek odbyło się spotkanie autorskie z Panią Władysławą Głowacką – autorką wierszyków dla dzieci.

Pani Władzia, mieszkanka Gorzyc Wielkich, która we współpracy z Gminną Biblioteką wydała swoje wiersze dla dzieci, była dziś naszym gościem. Spotkanie autorskie z Panią Władysławą przebiegło w ciepłej atmosferze. Pani Władzia przeczytała dzieciom kilkanaście swoich wierszyków. Dzieci odpowiadały na Pani Władzi pytania oraz sami chętnie je zadawały. Po spotkaniu na dzieci czekała mała niespodzianka – słodkie cukierki oraz balonik. Dziękujemy Pani Władysławie za odwiedziny, życząc jednocześnie zdrówka oraz dobrego grudniowego czasu.

 

Skip to content