• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Warsztaty mikołajkowe

Dnia 7grudnia dzieci z grupy IV uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez salę restauracyjną „Bona Fide”. Najpierw dzieci otrzymały do wykonania list do świętego Mikołaja. Każde dziecko musiało narysować prezent jaki chce otrzymać pod choinką oraz odpowiedzieć na pytania zawarte na kartce. Następnie zaczęła się cześć praktyczna. Dzieci przystąpiły do dekorowania pierników. Były kolorowe posypki, pianki i lukry różnych barw w rękawach cukierniczych. Zabawa była przednia. Później nagle zaszczycił nas wizytą miły gość – św. Mikołaj. Były wspólne zdjęcia oraz piosenki. Na koniec odbył się słodki poczęstunek dla wszystkich przy gofrach i owocowej herbatce. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Skip to content