• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Warsztaty stolarskie z mamą i tatą Marysi

9 grudnia nasze Króliczki miały rewelacyjną niespodziankę odwiedzili nas  w tym dniu mama i tata Marysi, którzy przybliżyli nam zawód stolarza. Razem z dziećmi przeprowadzili warsztaty i wykonali dwa przepiękne karmniki, które będą umieszczone przed naszym przedszkolem. Wiemy jak ważne w okresie zimowym jest dokarmianie ptaków, dlatego dzieci przyniosły ziarenka które już w poniedziałek umieszczą w karmnikach. Dziękujemy  pani Dominice i panu Michałowi za ciekawe spotkanie. W naszej sali można podziwiać również podarowany Kalendarz Adwentowy w formie choinki,  dzięki której dzieci codziennie odkrywają zadanie do wykonania.

 

 

 

Skip to content