• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Udział Franka w Ogólnopolskim konkursie plastyczno – techniczny, pt.: „WARZYWA SĄ ZABAWNE”

 

Franek z grupy Pszczółek w listopadzie wziął udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno – technicznym, pt.: „WARZYWA SĄ ZABAWNE” organizowanym przez Przedszkole nr 12 w Dąbrowie Górniczej. Franek reprezentował nasze przedszkole w kategorii wiekowej 3 – 4 lata.

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu zabawnego stworka z użyciem co najmniej trzech warzyw. Stworek musiał mieć formę przestrzenna. W konkursie brało udział 98 warzywnych stworków z całej Polski. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła dziewczynka
z naszego przedszkola – Sarra z grupy Sówek. Franek również został nagrodzony dyplomem uczestnictwa i książeczką. Gratulujemy!

Skip to content