• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystościach z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały Jasełka, wiersze, piosenki dedykowane babciom i dziadkom oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, wręczyły przygotowane samodzielnie upominki i  w ten sposób okazały swoim bliskim szacunek, miłość i wdzięczność za cierpliwość i zrozumienie.
Skip to content