• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Spektakl teatralny pt. ” Calineczka”

W piątek 27.01.2023 dzieci z grup: Sówki, Króliczki i Hefalumpy wraz z wychowawcami miały przyjemność udać się do Ostrowskiego Centrum Kultury na spektakl teatralny pt. „Calineczka” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Było to niezwykle kolorowe i roztańczone widowisko. Aktorzy nawet przez moment nie pozwolili dzieciom się nudzić, włączając je do wspólnej zabawy. Piękna dekoracja, efekty świetlne oraz stroje aktorów spowodowały, że czuliśmy się jak w prawdziwej bajce, a magiczna atmosfera płynąca ze sceny sprawiła, że przedstawienie zostanie długo w pamięci przedszkolaków i w przyszłości chętnie wrócą do teatru, a także sięgną po „Baśnie” H.Ch. Andersena. Po powrocie do przedszkola dzieci z wielkim entuzjazmem opowiadały o obejrzanym przedstawieniu.

Skip to content