• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Pizzy

Dzień Pizzy – warsztaty kulinarne . Dnia 15 lutego w środę obchodziliśmy w grupie Kłapouszków „Międzynarodowy Dzień Pizzy”. Obejrzeliśmy krótki filmik edukacyjny na temat pochodzenia i historii pizzy. Tego dnia również odwiedził nas wyjątkowy gość Pani Ania -mama Igora.Mieliśmy zaszczyt pod jej okiem zgłębić klasykę kuchni włoskiej. Wspólnie uczyliśmy się robić pizzę. Omówiłyśmy składniki, które potrzebne są do zrobienia ciasta na pizzę oraz dodatków. Wielką frajdę sprawiły dzieciom same przygotowania: formowanie placków, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników i posypywanie serem. Gotowe pizze prezentowały się wyśmienicie i smakowały wybornie. 😋. Dziękujemy mamie Igora wyposażenie dzieci w odpowiedni strój – kolorowe fartuszki ,czapki i rękawiczki .

Skip to content