• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

W mediatece

We wtorek 28.02. Kłapouszki odwiedziły ostrowski ,,Przystanek Kultury” – Mediatekę. Przedszkolacy uczestniczyły w zajęciach z działu Robotyki, gdzie bawiły się i uczyły jak sterować robotami. Zwiedziły kameralną salę kinową i brały udział w seansie filmowym wyświetlanym na suficie połączonym z masażem. Na koniec spotkania w dziale Bajkoteki dzieci zapoznały się z dostępną literaturą dla najmłodszych. Najchętniej jednak korzystały z sali interaktywnej, gdzie do dyspozycji miały tablety, tablice i inne urządzenia multimedialne do grania i rysowania. Zajęcia w Mediatece dostarczyły dzieciom mnóstwo nowych wrażeń bowiem zadowolone i uśmiechnięte wróciły do przedszkola.

Skip to content