• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Ukraiński

  • 13 kwietnia odbył się w naszej grupie Dzień Ukraiński . W organizacji dnia pomogły nam pani Olha i Elena, mamy Saszy i Małgosi. Nasza sala była ustrojona w kolorach zółto- niebieskich, a wszystkie dzieci również ubrane były w kolorach Ukrainy. Panie przygotowały krótkie slajdy z zdjęciami najważniejszych zabytków Ukrainy i opowiedziały dużo ciekawostek o tym pięknym państwie. Małgosia wykonała pieśń w języku ukraińskim. Następnie przedszkolaki poznały znane tańce i zabawy ukraińskie. Mama Saszy przeprowadziła warsztaty malowania akwarelą na płótnie, powstało piękne dzieło, które zostało już w naszej sali. Na koniec panie przygotowały przepyszne słodkości ukraińskie z miodem i konfiturami. Dziękujemy mamie Saszy i mamie Małgosi za tak interesujący dzień w przedszkolu, który dzieci długo zapamiętają
Skip to content