• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

ABC Małego Konsumenta

  • W dniach 18 – 21 kwietnia 2023 grupa Króliczki  brała udział w  Projekcie Edukacyjnym „ABC Małego Konsumenta”. Głównym celem projektu było uświadomienie dzieciom, że są konsumentami oraz zapoznanie ich z najważniejszymi pojęciami takimi jak: konsument, paragon, reklamacja, przemyślane zakupy. Dzieci zrealizowały dwa podstawowe scenariusze edukacyjne „Jestem małym konsumentem” ,„Robimy przemyślane zakupy”, oraz dodatkowy z elementami kodowania” Kupujemy to co dobre”. Podczas zabawy dzieci m.in. poznały miejsca w których robi się zakupy, grały w „Sklepowe Memo”, dowiedziały się do czego służy paragon i jak należy zachować się w przypadku uszkodzonego produktu. Poznały nominały banknotów i starały się wykorzystać je w codziennej zabawie. Na zakończenie każde dziecko za aktywny udział w zajęciach otrzymało pamiątkowy dyplom.
Skip to content