• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Bibliotekarza

  • Dziś tj. 9 maja w grupie Pszczółek świętowaliśmy „DZIEŃ BIBLIOTEK I BIBLIOTEKARZA”. Z okazji tego święta odwiedziła nas Pani Anita z Gminnej Biblioteki w Lamkach. Pani Anita przeczytała dzieciom książeczkę „Ciekawski George w Bibliotece” oraz opowiedziała dzieciom co nieco o swojej pracy – wspomniała o wyrobieniu karty bibliotecznej i możliwości wypożyczania książek przez dzieci .Jak zwykle zachęcamy naszych przedszkolaków do skorzystania z księgozbiorów biblioteki i zapisania się do którejś z filii biblioteki. Spotkanie czytelnicze było naprawdę jak zwykle bardzo miłe. Dzieci na koniec zajęć poczęstowały się cukiereczkiem od Pani Anity oraz pokolorowały tematyczną kartę pracy. Dziękujemy za poranne spotkanie i wspólne uczczenie „Dnia Bibliotek i Bibliotekarza”.
Skip to content