• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Wycieczka do wioski pirackiej Nenufar w Kościanie

18 maja Hefalumpy i Kangurki wybrały się w wielką podróż po przygodę. Już na początku pobytu w wiosce czekały nas ogromne wrażenia, których dostarczył dzieciom „Zakręcony domek” i „Czarna dziura”. Później było równie emocjonująco – zabawy na placach zabaw i dzikie skoki na trampolinach, zwiedzanie Egiptu i Wioski Indiańskiej, strzelanie z łuku, przejście labiryntu, zabawa na dmuchańcach, karmienie zwierząt w zoo, przepłynięcie tratwą piracką, wizyta w krainie bajek, na Hawajach i parku miniatur. Na koniec  wszystkie dzieci zostały pasowane na piratów i otrzymały pamiątkowe medale. Program wymagał aktywnego udziału i zaangażowania. Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone.

Skip to content