• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Dziecka

1 czerwca to data znana wszystkim Dzieciom. Obchodzimy co roku Międzynarodowy Dzień Dziecka. Święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Rodzice naszych Przedszkolaków we współpracy z nauczycielami przygotowali dla dzieci Teatr „Rodzice dzieciom”. Ponadto były zabawy zręcznościowe, malowanie na folii, duże bańki mydlane, naturalna ścieżka sensoryczna, Kubusiowe zabawy logiczne, konkurs „Jaka to melodia?”pyszny podwieczorek, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej 🙂

Skip to content