• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Finał XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023

4 czerwca w GOK Sokół w Koziegłowach odbył się finał XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023. Nasze przedszkole, miasto i rejon prezentowały cztery dziewczynki z grupy Kangurki – Iga, Tola, Liliana i Amelka. I choć dziewczyny nie zajęły żadnego miejsca, to finalny – wojewódzki etap festiwalu, sam w sobie jest już ogromnym sukcesem dla debiutantek. Udział w takim konkursie przyniósł wiele dobrych doświadczeń dla uczestniczek. W jury zasiadała m.in. wokalistka jazzowa, nauczyciel śpiewu, znana z programów takich jak np. Twoja twarz brzmi znajomo – Agnieszka Hekiert, z którą wszystkie dzieci zaśpiewały improwizacje wokalne na scenie. Gościnnie zaśpiewała Łucja Dobrogowska, 10-letnia piosenkarka teatrów muzycznych, która dubbinguje również bajki.

Wielkie gratulacje dla młodych artystek i podziękowania dla rodziców, za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu!!!

Skip to content