• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

W Urzędzie Miasta

Dziś odwiedziliśmy siedzibę Urzędu Miasta Ostrów Wielkopolski, w którym pracuje mama naszej koleżanki – Liliany, i to właśnie ona przywitała nas i poprowadziła nas po korytarzach Urzędu. Wizyta była ciekawą przygodą dla przedszkolaków. Podczas spotkania sam wiceprezydent Sebastian Górski opowiadał o swojej pracy. Pani Sławomira Kisielewska – naczelniczka Wydziału Edukacji i Sportu oprowadziła grupę po Urzędzie i przedstawiła, czym zajmują się pracownicy na poszczególnych stanowiskach. Ponadto z ust najmłodszych padło wiele ciekawych propozycji dot. inwestycji w naszej Gminie, m.in. chcieliby nowy plac zabaw i basen. Na zakończenie ”wycieczki” po Urzędzie, dzieci otrzymały upominki na pamiątkę wizyty.

Skip to content