• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Zakończenie

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza Pani w kącie łka bo rozstać nam się trudno”.

15 czerwca dla jednych jest zwykłym dniem, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w grupie Sówki odbyła się wyjątkowa uroczystość Pożegnanie Starszaków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały na tę okazję występy artystyczne z udziałem Rodziców.Uroczystość była podzielona na dwie części:

1) Przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty, w którym uczestniczyła cala grupa,

2) Uroczyste pożegnanie przedszkola, w którym uczestniczyły dzieci kończące edukację przedszkolną.

Pani Dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz współpracę. Wyróżnieni Rodzice otrzymali dyplomy. Po występach dzieci otrzymały upominki. Życzymy by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem. 

Skip to content