• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Seniorzy z Dziennego Domu „Senior +”w grupie Pszczółek

W piątek, 6 października gościliśmy seniorów i pracowników Dziennego Domu „Senior +”. Było to pierwsze spotkanie z dziećmi 5-letnimi w ramach podjętej współpracy na bieżący rok szkolny. Wizyta ta była okazją do wzajemnego poznania się i wzmocnienia więzi międzypokoleniowej.
Spotkanie rozpoczęło się od czytania ulubionych bajek dzieci, a następnie przedszkolaki zaprezentowały gościom poznane piosenki. Seniorki zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy w kole – zabaw tj. „Stary niedźwiedź”, „Kółko graniaste” czy „Rolnik sam w dolinie”. Czytanie bajek przez Seniorów przyniosło zarówno dzieciom, jak i naszym gościom wiele radości.

Skip to content