• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Gier Planszowych

We wtorek 10.10.22r. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Gier Planszowych. Dzieci przyniosły tego dnia swoją ulubioną grę planszową, np.: Grzybobranie, Chińczyk, Kto szybciej, Wyprawa po skarb, Pinokio , Plaster Miodu, Na szlaku Atrakcji . Ten dzień miał przypomnieć nieco zapomnianą zabawę, a przecież gry planszowe uczą dzieci współpracy, przestrzegania reguł i zasad gry, wyzwalają naturalne emocje, umiejętność radzenia sobie z przegraną i satysfakcję z wygranej. Gry planszowe bawią, uczą, rozwijają i budują więzi międzyludzkie. Dzieci miały okazję poznać i zagrać w wiele nowych gier swoich kolegów i koleżanek, dlatego ten dzień upłynął w radosnym nastroju.

Skip to content