• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Konkurs MZO

Udział dzieci z grupy Pszczółek w ekologicznym konkursie „MZO”

W środę 22 listopada w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych „Ekologia, świąteczne marzenie” zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami “MZO” S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.
Celem konkursu była edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży i propagowanie nawyków prawidłowej segregacji odpadów. W konkursie wzięło udział 400 uczestników.

Podczas Gali dzieci miały okazję wysłuchać koncertu Jacka „Dżej Dżej” Jędrzejaka członka zespołu BIG CYC oraz obejrzeć pokaz mody ekologicznej przygotowany przez przedszkolaki z Przedszkola nr 14. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki.

Serdecznie gratulujemy Hani, Ali, Amelce, Bartkowi i Filipowi pięknie wykonanych „choinek marzeń” i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!

Skip to content