• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu

Mikołajki w naszym przedszkolu były dniem bardzo radosnym i pełnym wrażeń. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola w czerwonych ubraniach i czapeczkach.
Dzieci z niecierpliwością czekały na gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonków sań. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Tuż po śniadaniu w asyście Kota zawitał do naszego Przedszkola. Najpierw odwiedził grupy najmłodszych dzieci. Maluszki z grupy I i II pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę i chętnie pozowały do zdjęć z Mikołajem. Nasz gość wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci w sześciu grupach.

Starsze dzieci powitały naszego gościa z uśmiechem i radością. Wysłuchały jego opowieści, wręczyły przygotowane rysunki oraz odśpiewały radosne, świąteczne piosenki. Na koniec po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Po wykonaniu wspólnych zdjęć dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja.
Cieszymy się, że św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Skip to content