• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Spotkania świąteczne z Podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Seniorami z Dziennego Domu „Senior +” w grupie Pszczółek

W poniedziałek 11.12. i środę 13.12. w grupie Pszczółek odbyły się spotkania bożonarodzeniowe z Podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Seniorami z Dziennego Domu „Senior +”. Wspólne kolędowanie miało na celu integrację dzieci z osobami straszymi i uczestnikami terapii, uwrażliwienie dzieci na potrzeby innych ludzi oraz wprowadzenie dzieci i przybyłych gości w nastrój radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały się w śpiewaniu kolęd, w tańcach oraz zagrały na instrumentach. Po zakończeniu kolędowania dzieci i goście zasiedli do stołów aby przygotować ozdoby świąteczne z masy solnej. Były to bardzo miłe i radosne spotkania.

Skip to content