Jasełka, Dzień Babci i Dziadka

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei  i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.
W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym  z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa. Przygotowania do Jasełek w naszym przedszkolu trwały wiele dni, uczyliśmy się kolęd i pastorałek. Niestety ze względu na niską frekwencję w grudniu, mogliśmy przedstawić swoje umiejętności w dniu 17 stycznia 2024r. Powtórzyliśmy przedstawienie następnego dnia obchodząc święto „Dnia babci i dziadka „poszerzając swój repertuar o wiersz i piosenki dla ukochanych seniorów. Dzieci z grupy „Sówki” występując pierwszy raz pokazały się z jak najlepszej strony. Dziękujemy Pani dyrektor za obecność, rodzicom, babciom i dziadkom za wspólne świętowanie.