• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień bezpiecznego Internetu

Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w tym roku na dzień 7 lutego. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień 6 lutego. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Necio.pl.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Doskonale poradziły sobie w wykonywaniu własnego sprzętu komputerowego. Rozwiązywały tez łamigłówki zmianę z zadaniami na stronie Necia.

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. Dlatego też ta inicjatywa zostanie przedłużona na kolejne dni. Zaplanowano indywidualne pogadanki z wychowawczyniami oraz grupowe prace plastyczne o tematyce związanej z bezpiecznym Internetem. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

Skip to content