Podaruj książkę Książnicy Pedagogicznej- akcja „Darczyńcy Dzieciom” – PODARUJ KSIĄŻKĘ

Nasze przedszkole bierze udział II edycji akcji „Darczyńcy Dzieciom” – PODARUJ KSIĄŻKĘ.
Akcja wspiera Książnicę Pedagogiczną, z którą nasze przedszkole współpracuje.
Prosimy rodziców wraz z dziećmi o przejrzenie swoich domowych biblioteczek, bo być może znajdzie się w naszych domowych zbiorach książka z której już „wyrośliśmy” i chcielibyśmy ją przekazać bibliotece.
Akcja „Darczyńcy Dzieciom” w naszym przedszkolu  trwa od 12 lutego do 12 kwietnia 2024 roku.
Książeczki odkładamy do pojemnika, który znajduje się w holu przedszkola.
Podarowane książki będą przekazane Książnicy Pedagogicznej.
Książnica prowadzi zbiórkę książek przede wszystkim dziecięcych, w tym również lektur szkolnych.
Dodatkowo Książnica Pedagogiczna chętnie przyjmie gry planszowe i puzzle, które pozwolą rozbudować kącik dziecięcy powstający w bibliotece.
Zapraszamy do udziału w akcji.