OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ŻYJĘ ZDROWO NA SPORTOWO”

Dnia 7 maja w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Żyję zdrowo na sportowo” .

Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, dostrzeganie potrzeby ruchu dla zdrowia człowieka oraz zachęcanie i wytworzenie u dzieci potrzeby regularnej aktywności fizycznej.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad 35 prac z przedszkoli
z całego kraju. Prace konkursowe były oryginalne, ciekawe i starannie wykonane. Specjalna komisja, w skład której wchodzili organizatorzy konkursu oraz dyrektor przedszkola wybrała trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienie:

I MIEJSCE:

Marcel Sielczak

Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie

II MIEJSCE:

Ada Skop

Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

III MIEJSCE:

Emilia Myso

Publiczne Przedszkole „Bajka”, Piaseczno

WYRÓŻNIENIE:

Zosia Ciesielska

Przedszkole nr 5 Wrocławskie Krasnale, Wrocław

Galeria prac wystawiona została na terenie placówki i będzie ją można podziwiać do 17 maja. Wszystkim przedszkolakom oraz nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy pomysłowości i kreatywności.