• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Alpaki w przedszkolu

Dnia 23.05.2024 i 24.05.2024 r. w naszym ogródku przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi alpakami o imieniu Lucynka i Milka. Alpaki, to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są delikatne i płochliwe, ale pozytywnie nastawione do dzieci. Na spotkaniu poznaliśmy zwyczaje tych zwierząt. Każde dziecko miało możliwość  pogłaskać i oprowadzić na smyczy naszych gości. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą tych zwierząt. Przebywanie z alpakami, wychodzenie z nimi na spacer, głaskanie i przytulanie się do nich podwyższa poziom endorfin, uspokaja i dodaje pewności siebie. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tego wydarzania.

Skip to content