• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Wycieczka do Borysewa

W poniedziałek przedszkolaki z grupy Kłapouszków wybrały się na wycieczkę autokarową do ZOO w Borysewie.
Celem wycieczki była obserwacja dzikich zwierząt oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą.
Podczas zwiedzania dzieci przeżyły niesamowitą przygodę napotykając takie gatunki jak: białe lwy, białe tygrysy bengalskie, antylopy, zebry, bawoły afrykańskie, foki szare, różne gatunki małp, krokodyle nilowe, tapiry, serwale, białe wielbłądy, pumy, rysie, kangury, lemury, aligatory amerykańskie, białe wilki oraz wiele innych gatunków zwierząt.
Dzieci mogły także uczestniczyć w rozmaitych pokazach karmienia zwierząt. Najzabawniejszy okazał się pokaz karmienia foki, która przy pomocy swego opiekuna pokazywała publiczności rozmaite akrobacje nagradzane zachwytem publiczności i gromkimi brawami.
Po powrocie do przedszkola, dzieci pełne nowych wrażeń i wiadomości chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami z wycieczki.
Skip to content