• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Spotkanie z Panią policjantką

Przed wakacjami koniecznie należy przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa. Nasze przedszkolaki zrobiły to podczas spotkania z Panią policjantką, która przypomniała im zasady zachowania się w czasie letniego wypoczynku. Dzieci utrwaliły sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, przypomniały kolory i znaczenie świateł sygnalizatora oraz oznakowanie przejścia dla pieszych. Nie zabrakło również kilku słów, na temat kontaktów z obcymi i konieczności zachowania ostrożności. Pani policjantka przypomniała także numery alarmowe i sytuacje w jakich należy z nich korzystać. Na zakończenie spotkania Pani policjant życzyła wszystkim szczęśliwych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a dzieci podziękowały za ciekawą prelekcję.

Skip to content